UA RU ENG
 
Розділи порталу

  Дошка оголошень

  Символи міста

  Історія

  Пам´ятники

  Природа

  Фотогалереї

  Мапа міста

  Статистика

  Міська влада

  Підприємства

  Люди Сквирщини

  Пожежна частина

  Хлібозавод

  Військкомат

  Телефони

  Поштові індекси

  Архітектура

  Віра та релігія

  Цікавинки

  

Звістки із розділів
Значним розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлена – «Дошка оголошень». Тут можна безкоштовно розмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщує в себе більше 80 різних категорій, тому практично охоплює всі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий, зручний інтерфейс, безліч оновлених функцій. Переконатися в цьому ви можете самі, відвідавши цей розділ.
Випадкове фото
Хмара тегів

Для перегляду потрібний
Flash Player 9
або вище.

Онлайн на сайті
Нерухомість у місті Сквира та Сквирському районі.
 
На даний момент, у місті Сквира існує лише одне агентство з нерухомості. Його безпосередній керівник – Ядвіга Станіславівна Пугач. Агентство з нерухомості має оригінальну назву – «Варіант». Контактні телефони агенства з нерухомості «Варіант»: +38(068)0342677 (мобільний), (0-4568)5-35-39 (стаціонарний). Агенство з нерухомості «Варіант» допомагає мешканцям та гостям облаштувати своє перебування, прожиття у місті, допомагає продати, купити, зняти, здати квартиру, будинок, частину будинку чи вирішити інші питання пов'язані з нерухомістю міста та району. В основному, всі операції з нерухомості відбуваються особисто при зустрічі. Потрібно, наприклад, людині зняти будинок, вона звертається в агенство з нерухомості «Варіант», або ж самостійно розпочинає пошук через друзів, знайомих, сама особисто розклеює оголошення, розпитує в місті про житло, яке її цікавить, знаходить, домовляється, оплачує і живе. Точно також по відношенню до інших сфер нерухомості: купівлі, продажу, здавання житла.
Добре в місті розвинена сфера оголошень з нерухомості (і не тільки) у місцевих, районних газетах міста Сквира. Таких газет (редакцій) в місті дві. Перша – газета «Вісник Сквирщини», друга – газета «Провінція POST». В обох з них досить оголошень, але з питань нерухомості, з питань продажу, купівлі, здачі, знімання житла – газета «Провінція POST» стоїть на першому місці. На сторінках цієї газети, редакція виділяє обсяг для оголошень – аж цілу сторінку, а то й більше, при тому, що загальна кількість сторінок дорівнює вісім, дві з яких – телепрограма. Крім цього, у газеті передбачено подавання безкоштовних оголошень, за допомогою вирізки з газети «купона безкоштовного оголошення», його заповнення та відсилання до редакції. Це сприяє тому, що люди звертаються саме у цю газету. Також, зміст Сторінки оголошень газети «Провінція POST», відповідно, оновлюється щотижня, і читачі газети можуть отримувати свіжу, цікаву для них інформацію про нерухомість та інші сфери міста Сквира та району.
Підводячи підсумки, можна сказати наступне: щоб продати, купити, зняти, здати квартиру, будинок, частину будинку, щось інше пов'язане з нерухомістью у місті Сквира та Сквирському районі, потрібно самостійно шукати надолуження відповідного питання (особисто, через друзів і знайомих, близьких, родичів, через оголошення у районних газетах, місцевому радіо, іншими способами). Або ж просто скористатися послугами агенства з нерухомості «Варіант», або послугами двох готелів, розташованих у місті Сквира: ТОВ «Готель» і готель ТОВ «Сквирський КХП».
Готель – ТОВ "Сквирський КХП"
Готель ТОВ "Сквирський КХП" розташований біля ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів", праворуч при в'їзді у місто (траса: Київ - Сквира) з боку руху від Києва у Сквиру. Адреса готелю: вулиця Київська, будинок 25, місто Сквира, Київська область, поштовий індекс 09000.
 
Готель ТОВ 'Сквирський КХП'. Фото 1.
Готель ТОВ 'Сквирський КХП'. Фото 2.
 
Готель належить ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів", відповідно дирекцією готелю, керівництвом, є керівництво ТОВ. Готель приймає всіх, хто звертається до нього, і не планує зупинятися, але продовжувати в тому ж дусі та розвиватися. Зв'язатися з прийомною готелю можна лише через прохідну ТОВ. Ви телефонуєте на прохідну, а черговий зв'язується по внутрішньому телефону з готелем, і дізнається інформацію, яка вас цікавить. Трішки незручно, але умови проживання в цьому готелі непогані, і люди намагаються більше потрапити сюди, ніж в готель в центрі міста. Замовляти номери в цьому готелі потрібно заздалегідь, тому що вільних місць, іноді і часто — немає, особливо влітку, коли в місто приїжджає безліч гостей. Готель у гарному стані, як зовні, так і всередині (працівники готелю стараються і підтримують приміщення в чистоті та порядку). У приміщенні на обох поверхах (готель має два поверхи) є туалет з умивальником, окремо душ, невелика кухня. Взимку приміщення добре опалюється від власної котельні ТОВ. Продукція ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів" відома по всій Україні та за кордоном, тому й готель будували з урахуванням якості. Проживання в готелі не обмежене, живи скільки потрібно. Прийом клієнтів здійснюється з 6:00 ранку і до пізнього вечора - до 24:00. Є можливість бронювати номери наперед.
 
Готель ТОВ 'Сквирський КХП'. Заправка 'ОККО'. Фото 1.
Готель ТОВ 'Сквирський КХП'. Заправка 'ОККО'. Фото 2.
 
Практично поруч з готелем, розташована автозаправна станція "ОККО". Клієнти готелю можуть добре поїсти, відвідавши кафе при "ОККО", поповнити необхідні запаси їжі та іншого, відвідавши магазин "ОККО". Утім, якщо ви приїхали власним транспортом, ви з легкістю через 1 або 2 хвилини, зможете бути вже в самому центрі міста. Тарифи помешкання в готелі за добу на одну людину - різні. Все залежить від умов, поверху, кількості місць.
Отже, якщо вас зацікавив даний готель, телефонуйте на прохідну ТОВ, там вам все розкажуть, можливо і більше.
Телефон прохідної: (04568) 51601. Або ж приїжджайте, і відразу звертайтеся в приймальню готелю, але радимо номери замовляти, бронювати, заздалегідь, може бути таке, що вільних місць — немає!
Готель – ТОВ "Готель"
Готель ТОВ "Готель" — розташований в центрі міста біля центральної пошти, за адресою: вулиця Ювілейна, будинок 19, місто Сквира, Київська область, поштовий індекс 09000.
 
Готель ТОВ 'Готель'. Центр міста Сквира. Фото 1.
Готель ТОВ 'Готель'. Центр міста Сквира. Фото 2.
 
Цей готель має як свої плюси, так і свої мінуси. Директором даного готелю є — Теліга Тетяна Володимирівна, яка разом з головним бухгалтером — Непотою Іриною Іванівною, складають адміністрацію готелю. Номери в готелі замовляти потрібно також заздалегідь. Стан приміщення готелю трошки гірший, ніж готель ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів": на всі три поверхи готелю, туалет є тільки на I поверсі; умивальники розташовані на II поверсі; душу або ванної кімнати — немає, кухні також немає. Але якщо потрібно, можна закип'ятити воду електрочайником та попити чаю. Приміщення в зимовий період не опалюється, відповідно готель, в основному, приймає клієнтів у літній період року. Як зовні так і всередині, готель потребує хоча б в легкого косметичного ремонту. Але, незважаючи на всі недоліки-мінуси, в готель приїжджають люди, живуть в ньому, не скаржаться, а навпаки задоволені та приїжджають знову. Адже в ньому є все те, що необхідно, щоб переночувати, відпочити, пожити деякий час. Кімнат у готелі завжди достатньо.
 
Готель ТОВ 'Готель'. Центр міста Сквира. Фото 3.
Готель ТОВ 'Готель'. Центр міста Сквира. Фото 4.
 
Деякі кімнати адміністрація готелю здає навіть в оренду під офіси, магазини та інше. Так, в даному готелі розташована непогана перукарня; працює невеликий колектив (три людини) крою та шиття, ремонту одягу; пропонуються юридичні послуги; розміщується фірма з продажу метало черепиці. Якщо ви шукайте собі приміщення під офіс чи магазин, або просто для ведення власного бізнесу в центрі міста, то вам саме сюди. Недорого та якісно ви зможете рекламувати свої послуги в центрі міста. Приймальня готелю працює з 17:00 вечора і до 9:00 ранку (чергові зміни). Замовити, домовитися за номер в готелі, можна зателефонувавши до директора готелю, якщо її немає, то до головного бухгалтера, а якщо їх обох немає, то в приймальню готелю.
Телефон до директора Теліги Тетяни Володимирівни та головного бухгалтера Непоти Ірини Іванівни - (04568) 51907 (час роботи з 14:00 - до 17:00, а то й пізніше).
Телефон приймальні готелю - (04568) 51152 (час роботи з 17:00 до 9:00).
Вартість проживання в готелі за добу за одну людину потрібно уточнювати. Термін проживання необмежений (єдине те, що взимку не топиться). При тривалому проживанні або великій кількості людей від одного клієнта (наприклад, гості на весіллі), можливі деякі пільги, знижки (при домовленості з адміністрацією).
Через те, що готель знаходиться в центрі міста, то недалеко біля нього знаходяться різні магазини, кафе, ресторан, де можна поїсти, зробити необхідні покупки, розважитися.
Незабаром тут буде встановлено скрипт-програму для подачі безкоштовних оголошень із питань нерухомості. Ви матимите можливість розміщувати ваші оголошення, які будуть торкатися наступних питань: продаж-купівля квартир, будинків, ділянок; будівництво нерухомості під замовлення; знімання-наймання, оренда житла подобово, помісячно; бронювання номерів в готелях; продаж, оренда комерційної нерухомості; інші питання. Стежте за оновленнями.
 
 
 
 

Календар
«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Прогноз погоди
VIP оголошення
Кумедний анекдот
Даішник зупиняє чорний мерин із затонованим склом за перевищення швидкості.
Відкривається скло - там браток, відвернувшись, у чомусь копається, потім різко повертається і кричить:
- ГАВ!!!!!!!!
Даішник відскакує та з подиву витріщає на нього очі. Браток посміхається і каже:
- Та не бійся, - показуючи на ремінь безпеки - бачиш, я прив'язаний.
Опитування на сайті
Оновлена «Дошка оголошень»!

Вау, супер! Так тримати!
Дуже добре, що оновили.
Сподобалося майже все, але...
Можна додавати фото – це добре!
Звичайна «Дошка оголошень».
Не сподобалася, хочу кращу.
Взагалі відстій, що ви наробили...
   
Авторське право  © 2007 - 2022   Зеленський Сергій Миколайович.  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна)  далі
Тематичний індекс цитування Яндекса (тІЦ)
.
Піднятися наверх