UA RU ENG
 
Розділи порталу

  Дошка оголошень

  Символи міста

  Історія

  Пам´ятники

  Природа

  Фотогалереї

  Мапа міста

  Статистика

  Міська влада

  Підприємства

  Люди Сквирщини

  Пожежна частина

  Хлібозавод

  Військкомат

  Телефони

  Поштові індекси

  Архітектура

  Віра та релігія

  Цікавинки

  

Звістки із розділів
Значним розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлена – «Дошка оголошень». Тут можна безкоштовно розмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщує в себе більше 80 різних категорій, тому практично охоплює всі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий, зручний інтерфейс, безліч оновлених функцій. Переконатися в цьому ви можете самі, відвідавши цей розділ.
Випадкове фото
Хмара тегів

Для перегляду потрібний
Flash Player 9
або вище.

Онлайн на сайті
Загальна інформація про Іnternet-проект "Місто Сквира"
 
Іnternet-проект "Місто Сквира" створений в 2007 році й активно функціонує, як
Суспільно-інформаційний сайт-портал міста Сквира та Сквирського району.
Суспільно-інформаційний ресурс Internet-проект "Місто Сквира" - комерційний ресурс і прибуток, отриманий від реалізації проекту, йде на розвиток проекту.
Наше місто належить до міст районного значення - в ньому проживає від 10 до 50 000 чоловік (детальна інформація на сторінці "Статистика"). Підприємства та підприємці міста мають партнерів за межами міста та за кордоном. Безліч людей в різний час виїхало з міста Сквира в інші міста України та зарубіжжя. Багато людей по всій Земній Кулі мають рідних і друзів у Сквирі. Так що, багатьом людям в місті Сквира і за його межами цікавий цей сайт. Ми прагнемо відобразити на сайті максимально, у всій повноті те, що відбувається в місті, чим місто живе. Сайт має стабільний тематичний індекс цитування, який піднімається вгору (Yandex тіЦ), що означає, що на сайт посилається безліч сайтів різних міст і регіонів, або сайтів, так чи інакше пов'язаних з темою регіонів! Якщо задати в будь-якій пошуковій Internet-системі запит пошуку по словам "Сквира" або "місто Сквира", то сайт www.skvira.com буде завжди знайдений в числі перших 10 з багатьох тисяч великих сайтів, на яких згадується наше місто! Постійних відвідувачів сайту з кожним днем стає більше і більше (основний відсоток - звичайно ж, з міста Сквира)! Щодня до них приєднуються нові й нові користувачі. Крім мешканців міста Сквира, відвідувачами сайту є жителі інших міст України та мешканці (крім України) країн світу (статистика "HotLog.Ru")! Це свідчить про великий інтерес, який проявляють люди у всьому світі до життя нашого міста! Крім цього, показник PageRank (рейтинг сторінки в Інтернет), також має не останнє місце. Це говорить про те, що всі сторінки сайту мають якісну, насичену інформацію. Просимо жителів міста Сквира враховувати дану статистику при формуванні інформації для розміщення на сайті.
Перший час нам часто ставили питання: "Чим ваш сайт відрізняється від інших сайтів, які тим чи іншим чином висвітлюють, інформують про місто Сквира на своїх сторінках?". Тепер це все в минулому. Зайве (ще одне) посилання в Internet (на наше місто) не є зайвим (в сенсі, не потрібними), а говорить про те, що сайт про місто Сквира розвивається і коло відвідувачів зростає з кожним днем! Питання про відмінність даного сайту з іншими, відпало саме собою. Це взагалі дивне запитання ... Всі люди різні. І сайти в Internet всі різні, немає сенсу робити їх однаковими. Наприклад, в Україні видається дуже багато різних газет, і ніхто не ставить питання: "Навіщо нам це потрібно?". Люди просто купують і виписують ті газети, які їм більше подобаються. У народу є вибір в цій сфері і це не погано! Повертаючись же до даного проекту, пояснюємо: сайт про місто Сквира, є центром інформування громадськості і всіх зацікавлених сторін про наше місто і життя в ньому. Ми намагаємося давати широку інформацію про всі сфери життя міста. І також, дамо і даємо можливість усім бажаючим представити себе в Internet.
Найважливіша мета даного сайту - зробити місто Сквира привабливим для українських і зарубіжних інвесторів, показати всю красу міста та його жителів. Це сьогодні особливо необхідно для підтримки життєзабезпечення міста і для його розвитку. Досягнення цієї мети неможливо без відсутності цілісної та достовірної інформації про минуле, сьогодення і перспективи міста, а також про його проблеми та можливості. Цей сайт - спроба заповнити дефіцит інформації про реальне життя міста Сквира. На сторінках сайту містяться необхідні відомості про особливості історичного розвитку, систему влади та управління міста, дається оцінка природно-ресурсного, демографічного і економічного потенціалу, показані сучасний стан природного середовища, проблеми та перспективи галузей матеріального виробництва, невиробничої сфери та багато іншого.
У процесі підготовки матеріалів для розміщення на сайт, використовуються матеріали адміністрації міста Сквира, Державного комітету зі статистики, прес-служб різних міністерств, комітетів, служб та організацій, дані приватних організацій і підприємців, інформація з різних довідників та енциклопедій, інформація з книг про історію міста і його організацій, інформація з особистих сімейних архівів, повідомлення місцевих засобів масової інформації, а також інформація надана особисто жителями Сквири. Нами враховані консультації та побажання фахівців.
Пропонуємо всім підприємствам, організаціям та підприємцям міста Сквира розмістити інформацію про себе та свою діяльність на сайті. Розміщуючи на цьому сайті свою інформацію, ви допомагаєте нам у розвитку і просуванні проекту, та отримуєте персональну сторінку в Internet.
Зі свого боку, ми:
  1. Розмістивши в Internet інформацію про місто, допомагаємо потенційним клієнтам знайти вас;
  2. Рекламуючи сайт - автоматично рекламуємо і підприємства, розміщені на сайті;
  3. Реєструючи сайт в пошукових системах, автоматично реєструємо інформацію про підприємства, які розміщені на сайті;
  4. Підтримуємо і при вашому бажанні можемо змінити або доповнити розміщену вами інформацію про вас або ваше підприємство.
З кожним партнером ми працюємо індивідуально, що дозволяє будувати між нами унікальні відносини, які збудовані на довірі один одному. Від нас з вами залежить, що про місто Сквира будуть знати не тільки в місті, а й в Україні та за її межами! Подробиці про розміщення вашої інформації на сайті можете дізнатися на сторінці "Контакти".
Мешканці міста можуть безкоштовно розміщувати на сайті оголошення приватного характеру на наступних сторінках: "Оголошення", "Привітання", "Знайомства", "Вакансії" і "Нерухомість".
І, ще раз, цей сайт - чисто суспільно-інформаційний ресурс Internet. Ми намагаємося дати у першу чергу максимум інформації, саме цим пояснюється відсутність перевантаженості сайту графікою. Але з кожним днем на сайті буде все більше графіки, аудіо та скриптів.
Також на сайті створено форум: ви можете обговорювати будь-які свої теми один з одним і залучати до обговорення інших людей (або просто можете розповісти про себе іншим людям, знайти друзів, однодумців і т.д.).
Обов'язково буде зроблено чат! Буде встановлена веб-камера, яка транслюватиме вид однієї або більше вулиць міста Сквира прямо в Internet в реальному часі! На все це потрібні гроші (часто не малі), тому весь прибуток проекту йде на його ж розвиток.
Сквира - це наш дім, давайте разом створювати його майбутнє.
Якщо у Вас є свій ресурс (сайт) в Internet, то Ви можете
підтримати цей проект і посприяти місту Сквира.
Розмістіть у себе банер 88х31 пікселів:
Internet-портал 'Місто Сквира'
html-код для вставки на сторінку:
або банер 140х60 пікселів:
Internet-портал 'Місто Сквира'
html-код для вставки на сторінку:
або банер 200х100 пікселів (варіант №1):
Офіційний сайт міста Сквира
html-код для вставки на сторінку:
або банер 200х100 пікселів (варіант №2):
Internet-портал 'Місто Сквира'
html-код для вставки на сторінку:
або банер 468х60 пікселів:
Internet-портал 'Місто Сквира'
html-код для вставки на сторінку:
або просто поставте посилання на сайт:
Офіційний сайт міста Сквира - www.skvira.com
html-код для вставки на сторінку:
Для зручного користування, Ви можете додати даний сайт в "Обране" вашого Internet-браузера. А краще, зробіть головну сторінку сайту "Місто Сквира" стартовою! З усіх питань, пов'язаних з діяльністю Internet-проекту "Місто Сквира", звертайтеся за реквізитами, вказаними на сторінці "Контакти". Свої відгуки та побажання можна залишити в "Гостьовій книзі" сайту. Дякуємо за увагу до проекту.
З повагою, адміністрація порталу "Місто Сквира".
 
 
 
 

Календар
«    Січень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Прогноз погоди
VIP оголошення
Кумедний анекдот
Дантист говорить пацієнту, що хворий зуб доведеться вирвати.
- Скільки це буде коштувати?
- Розумієте, оскільки я лікар початківець і досвіду видалення зубів у мене поки що немає, я беру тільки 25 гривень за годину.
Опитування на сайті
Оновлена «Дошка оголошень»!

Вау, супер! Так тримати!
Дуже добре, що оновили.
Сподобалося майже все, але...
Можна додавати фото – це добре!
Звичайна «Дошка оголошень».
Не сподобалася, хочу кращу.
Взагалі відстій, що ви наробили...
   
Авторське право  © 2007 - 2022   Зеленський Сергій Миколайович.  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна)  далі
Тематичний індекс цитування Яндекса (тІЦ)
.
Піднятися наверх